Par CoffeePRO:

Visam pamatā ir tas, ka mēs esam kafemānu un profesionāļu komanda. CofeePRO izveides ideja radās vienam no mūsu komandas līderiem –  Viņa kafijas automāts salūza. Tad viņš saskārās ar problēmu, ka piedāvātajos kafijas automātu remonta servisos,vienkārši nav šāda veida pakalpojumu, kādus piedāvājam mēs – kafijas automata remonta laiks bija ilgs, netika piedāvāti kurjera pakalpojumi, servisa centri atradās tālu no pilsētas centra utt. Un tas bija iemesls kāpēc radās CoffeePRO , ar savu misiju – radīt vislabākos apstākļus klientiem, lai veiktu kafijas automātu remontu.

Mēs izveidojām CoffeePRO  servisa centru, ar mājīgu telpām  Rīgas centrā, piesaistījām labākos meistarus, nodrošinot ātrāko remontu, bezmaksas kafijas automata savākšanu un saremontētā kafijas automata atgriešanu, Jums neizejot no mājām, un dz ko citu. Mūsu darba laikā esam ieguvuši daudzus klientus, kuri mums uzticas, atgriežas pie mums un iesaka mūsu pakalpojumus saviem draugiem un kolēģiem. Un tas viss bez reklāmas un mājaslapas internetā. Mēs esam ieguldījuši un turpinām ieguldīt visu savu spēku mūsu darbā, kura mērķis, ir sniegt visaugstāko servisu mūsu klientiem.

Pateicoties mūsu klientu un draugu lūgumam, esam atvē interneta veikalu, kurā var iegādāties kafijas automātus un rezerves daļas, no tādiem pasaules zīmoliem, kā Jura, Delongie, Melita, Saeco, Bosch, Philips, Siemens, Nivona, Krups un daudziem citiem. Mūsu mājas lapā Jūs varat iegādāties arī kafiju no mūsu zīmola “BONETTI”, kas tiek grauzdēta Itālijā īpaši mums, pēc īpašas receptes. Mēs varam atzīmēt, ka mūsu klienti mīl „Bonetti” kafiju – to ir vērts nogaršot un jūs to varat izdarīt mūsu veikalā, mēs ar prieku Jūs pacienāsim!

Mēs vēlreiz vēlētos izteikt pateicību CofeePRO klientiem! Pateicoties jums, Mēs esam un Mēs attīstāmies! Mūsu klientu atzinība ir mūsu galvenā atlīdzība!

Ar patiesu cieņu,